Misafir Defteri

Hotelimiz hakkında yapılmış misafir yorumlarını aşağıda sunuyoruz.


Yeni Yorum Yaz

Yorumlarınız

 1. Çok sevgili çalışanlar, yaklaşık 15 gün otelinizde konakladım. İlgi, alaka, davranış ve hizmetinizden dolayı tüm çalışanlarınızı kutluyorum. 2013 yılında feshanede Hatay Günleri kapsamında yapılacak etkinliklere tüm otel çalışanlarınızı künefe, kebap yemeye bekliyoruz. tüm çalışanları kutluyorum.
  Cahit Akşar- Hatay İmaj Medya 19.04.2012
 2. 13 Nisan 2012 tarihinde otelinizde 1 gecelik konaklama gerçekleştirdim, satış ve pazarlama sorumlusu olduğunu öğrendiğim, sevgili, ÖZGE hanımın ilgi ve alakası çok pozitifti, kendisine tekrar çok ama çok teşekkür ediyorum, kendim de bir otelci olarak , konaklamalarda en önemli unsurun , misafire gösterilen ilgi ve alaka olduğununun bilincinde olarak,yaşadığım küçük bir olumsuzluğu, sizin açınızdan pozitife dönüştürebilmek amacı ile iletmek isterim, otel içerisinde ayağım yaralandı, ve çok fazla rahatsız oldum, bir yara bantı talebim oldu, hiç ama hiç kimse ilgilenmedi, bu beni çok ama çok rahatsız etti ... Başarılarınızın devamını dilerim..umarım restaurant personelinin bakış açısı değişir.
  GONCA COŞKUNFIRAT 16.04.2012
 3. Sevgili Turquhouse ekibi, bizi sevgi dolu karşılayıp, hassasiyet ile kabul ettiğiniz için size çok teşekkürlerimizi arzu ediyoruz. resepsiyon ve kahvaltıda servislerinize bir teşekkür borçluyuz. kalbi ve gönül rahatlığı ile yüzümüzdeki tebessümler ile ayrılıyoruz.
  Almanya Grubu 3.04.2012
 4. Otel çok güzeldi.Manzara mükemmel ötesi burada çok sevdiğim 2 insanla birlikte olmak beni çok mutlu etti. tekrarını en kısa zamanda yine yapalım..
  Deva Grup 3.04.2012
  1 2 3 4 5 6  

Yorum Gönder

Yukarı

(yorum bilgisinde yayınlanmayacaktır!)

Haberin Olsun