Misafir Defteri

Hotelimiz hakkında yapılmış misafir yorumlarını aşağıda sunuyoruz.


Yeni Yorum Yaz

Yorumlarınız

 1. S.a 2 senedir istanbula geliyorum ve sizin otelde kalmak cok zevkli manzara harika iftar ve sahur yapmak bir baska harika bu manzarada ayrica hizmetlerinizde cok guzel cok memnunum otelinizden ve herkeze tavsiye ediyorum bu senede bir cok aile gonderiyorum size eminimki onlarda ben ve digerleri gibi memnun ayrilicaklar basarinizin devamini diliyorum..
  ayla 03.07.2012
 2. Almanya, Ekol Privatschule'den bir grup Alman velilerimizle misafiriniz olduk. Türk misafirperverliğini en güzel şekilde yaşattığınız için her biri adına teşekkürlerimizi sunarız. Yakında inşallah görüşmek üzere.
  Metin&Sevil Kantarcı 19.04.2012
 3. Çok sevgili çalışanlar, yaklaşık 15 gün otelinizde konakladım. İlgi, alaka, davranış ve hizmetinizden dolayı tüm çalışanlarınızı kutluyorum. 2013 yılında feshanede Hatay Günleri kapsamında yapılacak etkinliklere tüm otel çalışanlarınızı künefe, kebap yemeye bekliyoruz. tüm çalışanları kutluyorum.
  Cahit Akşar- Hatay İmaj Medya 19.04.2012
 4. 13 Nisan 2012 tarihinde otelinizde 1 gecelik konaklama gerçekleştirdim, satış ve pazarlama sorumlusu olduğunu öğrendiğim, sevgili, ÖZGE hanımın ilgi ve alakası çok pozitifti, kendisine tekrar çok ama çok teşekkür ediyorum, kendim de bir otelci olarak , konaklamalarda en önemli unsurun , misafire gösterilen ilgi ve alaka olduğununun bilincinde olarak,yaşadığım küçük bir olumsuzluğu, sizin açınızdan pozitife dönüştürebilmek amacı ile iletmek isterim, otel içerisinde ayağım yaralandı, ve çok fazla rahatsız oldum, bir yara bantı talebim oldu, hiç ama hiç kimse ilgilenmedi, bu beni çok ama çok rahatsız etti ... Başarılarınızın devamını dilerim..umarım restaurant personelinin bakış açısı değişir.
  GONCA COŞKUNFIRAT 16.04.2012
  1 2 3 4 5  

Yorum Gönder

Yukarı

(yorum bilgisinde yayınlanmayacaktır!)

Haberin Olsun