Misafir Defteri

Hotelimiz hakkında yapılmış misafir yorumlarını aşağıda sunuyoruz.


Yeni Yorum Yaz

Yorumlarınız

 1. Thanks a lot to all the staff of the hotel. It was a pleasure for me to stay at Turquhouse Hotel. All the staff were so helpful and friendly. It's like a hidden treasure in the city. Especially having breakfast in the restaurant with seaview was wonderful. I am sure during my next visit to Istanbul I will stay there again. See you next time.
  John 3.04.2014
 2. S.a 2 senedir istanbula geliyorum ve sizin otelde kalmak cok zevkli manzara harika iftar ve sahur yapmak bir baska harika bu manzarada ayrica hizmetlerinizde cok guzel cok memnunum otelinizden ve herkeze tavsiye ediyorum bu senede bir cok aile gonderiyorum size eminimki onlarda ben ve digerleri gibi memnun ayrilicaklar basarinizin devamini diliyorum..
  ayla 3.07.2012
 3. Almanya, Ekol Privatschule'den bir grup Alman velilerimizle misafiriniz olduk. Türk misafirperverliğini en güzel şekilde yaşattığınız için her biri adına teşekkürlerimizi sunarız. Yakında inşallah görüşmek üzere.
  Metin&Sevil Kantarcı 19.04.2012
 4. Çok sevgili çalışanlar, yaklaşık 15 gün otelinizde konakladım. İlgi, alaka, davranış ve hizmetinizden dolayı tüm çalışanlarınızı kutluyorum. 2013 yılında feshanede Hatay Günleri kapsamında yapılacak etkinliklere tüm otel çalışanlarınızı künefe, kebap yemeye bekliyoruz. tüm çalışanları kutluyorum.
  Cahit Akşar- Hatay İmaj Medya 19.04.2012
  1 2 3 4 5  

Yorum Gönder

Yukarı

(yorum bilgisinde yayınlanmayacaktır!)

Haberin Olsun